Vaststelling bestemmingsplan “De Brier”

Plan akkoord. Taboe op vestiging supermarkt blijft, de deur gaat (helaas) niet op een kier.
Belangrijkste discussiepunt bij de vaststelling van bestemmingplan “De Brier” is het wel of niet creëren van een opening voor het vestigen van een supermarkt. Een motie van PP2, inVENtief en de VVD om daarvoor “de deur op een kier” te zetten kreeg helaas geen verdere steun. De andere fracties houden vast aan het “gemeentelijk supermarktenbeleid”.
Vanuit liberaal oogmerk bezien is het bijzonder dat de gemeente de supermarkt-markt wil reguleren. Bovendien, voor de verdere ontwikkeling van De Brier, zou een supermarkt als publiekstrekker dé stimulans zijn die het gebied wel kan gebruiken.


Motie ontsluiting “De Brier” vanaf de Via Venray (N270)

Tweezijdige aansluiting wordt hoge prioriteit
De motie van Samenwerking Venray, VVD, PP2, PvdA, SP en Inventief om bij het ontwerp van de Via Venray sterk in te zetten op een tweezijdige aansluiting van “De Brier” krijgt uiteindelijk de steun van de volledige Raad.

Standpunten Raadsvergadering 19 december 2017

 

Deel dit bericht:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *