fbpx

Uitwerking regionale energievisie

Weinig visie; als verkennende studie okay, maar al achterhaald. Tijd om aan de slag te gaan.

De energietransitie is voor de VVD Venray een van de ingrijpendste onderwerpen voor de komende jaren / decennia, ook op gemeentelijk niveau. We hebben tot nog toe veel te veel achter de feiten aangelopen en dat moet gaan veranderen. Er moeten stappen gezet gaan worden.

Vanuit die optiek vind de VVD Venray het dan ook jammer dat de regionale energievisie zo weinig concreets bevat, eigenlijk niet verder komt dat een verkennende studie; die bovendien veel tijd heeft gekost en dus ook alweer cijfermatig achterloopt.

Op onze vraag wanneer er concrete plannen komen komt de wethouder met de toezegging dat deze bij de voorjaarsnota gepresenteerd zullen worden. Met de motie om het plaatsen van zonnepanelen op daken van bedrijfsgebouwen te bevorderen hebben wij graag ingestemd.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email