Toekomstplan jongerencentrum the B

Voor één jaar professionele ondersteuning, voorlopig geen poppodium.
Het plan voor de verdere ontwikkeling van jongerencentrum The B (“the next step”) voorziet in continueren van de huidige professionele ondersteuning gedurende nogmaals 3 jaar en in de doorgroei richting lokaal Poppodium.
Mede dankzij die ondersteuning begint “the B” zich afgelopen jaar langzaam positief te ontwikkelen. De Raad wil de ontwikkeling graag een kans geven, maar wil zich nu niet voor 3 jaar vastleggen. Dus komend jaar continueren van de ondersteuning en op basis van een evaluatie eind 2018 verder besluiten.
Tegenover de gewenste Poppodium-functie staat de Raad uitermate huiverig. In dit stadium ontbreekt daarvoor de steun.

Standpunten Raadsvergadering 19 december 2017

Deel dit bericht:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *