fbpx

Thorbeckepenning voor Leonie

Tijdens de feestelijke viering van het 50-jarig jubileum van de VVD Venray is Leonie Cals geëerd met de ontvangst van de Thorbeckepenning.

De Thorbeckepenning is een van de meest prestigieuze onderscheidingen welke het hoofdbestuur van de landelijke VVD toe kan kennen aan personen, als teken van waardering voor hun onvermoeibare inzet voor de VVD en de samenleving. Leonie Cals zet zich al vanaf 1970 in voor de Venrayse VVD afdeling.

Hierdoor heeft zij zich meer dan vijftig jaar ingezet voor Venray, onder andere als secretaris van de afdeling, als gemeenteraadslid en als commissielid van een breed scala aan commissies. Leonie is binnen de Venrayse VVD een stille kracht die niet met de neus vooraan hoeft te staan. Zij was erg verrast met deze bijzondere blijk van waardering vanuit de landelijke VVD en de afdeling VVD Venray.

Leonie, van harte gefeliciteerd!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email