fbpx

Samen voor Wanssum!

Afgelopen zaterdag zijn wij met één van onze Wanssumse kandidaten; Ilja Heldens de straat op gegaan om bij bewoners op te halen wat er lokaal speelt. Het leverde vele leuke gesprekken op met betrokken bewoners!

De laatste tijd is er veel gebeurd in Wanssum. De rondweg is inmiddels klaar en nu wordt er verder gewerkt aan de GROENE loper in het centrum van Wanssum, die hierbij tevens verkeerluw gemaakt wordt. Daarnaast is er de wens voor een mooi en functioneel MFC voor alle inwoners van Wanssum.

Punten die naar voor kwamen in onze gesprekken:

Uiteraard zijn we niet om staat om bij íedereen langs de deur te komen. Naast het ingaan van de buurt halen wij uiteraard ook meningen en informatie op via andere kanalen. Wil je graag meedenken of verbeterpunten inbrengen? Dan horen wij graag van je op info@vvd-venray.nl!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email