fbpx

Samen voor Oostrum!

Vandaag zijn we met één van onze onze Oostrumse kandidaten, Bas Künen, in gesprek gegaan met een aantal inwoners van Oostrum. Het is fijn om te horen dat de meesten het erg naar hun zin hebben in het dorp. Het verenigingsleven en de dorpsraad doen het bijvoorbeeld erg goed.

Toch kan er ook veel beter. Met name verkeersveiligheid, geluidsoverlast en bladafval werden veel genoemd. Opvallend was dat veel inwoners opzagen tegen het nieuwe afvalbeleid wat volgend jaar ingevoerd gaat worden. Precies de reden dat wij destijds niet voor het nieuwe voorstel waren. In de woordwolk staan wat meer onderwerpen die we meekregen.

We zullen de komende tijd in meer van de woonkernen op bezoek gaan, met onze lokale kandidaten, om te horen van de inwoners wat er goed gaat, maar zeker ook wat er beter kan!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email