fbpx

Samen voor Leunen!

Gisteren zijn we met één van onze onze Leunse kandidaten, Ruud Janssen, in gesprek gegaan met een aantal inwoners van Leunen. De input en feedback was leuk om te horen. Leunen wordt als plezierig dorp ervaren om te wonen.

Uiteraard zijn er echter ook aandachtspunt- en verbeterpunten. Met name de verkeers- en algemene veiligheid en de “Melkfabriek” werden veel genoemd. In de woordwolk staan wat meer onderwerpen die we meekregen.

We zullen de komende tijd in meer woonkernen en wijken op bezoek gaan, met onze lokale kandidaten, om te horen van de inwoners wat er goed gaat, maar zeker ook wat er beter kan!

Wil je ook meedenken of verbeterpunten inbrengen? Dan horen wij graag van je op https://www.vvd-venray.nl/contact/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email