fbpx

Nieuwe lijsttrekker voor VVD Venray

De VVD in Venray heeft, tijdens een bijzondere ledenraadpleging, Harrie van Oosterhout aangewezen als de nieuwe lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart.

Deze wisseling van de wacht was noodzakelijk omdat het hoofdbestuur niet kon instemmen met de kandidatenlijst, zoals deze door de leden in Venray eind november was vastgesteld. De bezwaren van het hoofdbestuur richten zich op de procedure zoals die het afgelopen jaar gevolgd is voor de lijsttrekker.

De leden van de VVD in Venray willen zich niet uit het veld laten slaan. Dus hebben ze gisteravond een aangepaste kandidatenlijst vastgesteld. Bovendien geven ze er eensgezind blijk van dat ze vol vertrouwen én met volle energie de campagne voor de verkiezingen in willen gaan.

Want: ‘Venray kan wel wat meer VVD gebruiken’

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email