Kappen voor uw veiligheid

Kappen voor uw veiligheid, maar wél “1 op 1 herplant”

Op 17 april, tijdens de eerste raadsvergadering met de nieuwe raad, is het raadsvoorstel mede ondersteund en kan de gemeente €162.500,– uit de post onvoorzien aanwenden om de urgente maatregelen te treffen om uw veiligheid te bevorderen. Doordat er vele bomen aangetast zijn door de kastanjebloedingsziekte en de essentaksterfte dienen deze met spoed gerooid te worden.
Blijkbaar was de noodzaak pas in de tweede helft van 2017 bekend en derhalve niet in de begroting van 2018 meegenomen. We hebben ook de wethouder gevraagd om goed naar de toekomst te kijken en planmatig te budgetteren, zodat we voor dergelijke toekomstige gevallen niet de post “onvoorzien” hoeven aan te wenden.
Regeren is vooruitzien!
Ook hebben we de D66 motie ondersteund om de herplant van elke gekapte boom binnen de openbare ruimte zeker te tellen.

 

Standpunten Raadsvergadering 17 april 2018

Deel dit bericht:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *