Initiatief huisvesting arbeidsmigranten

Goed initiatief dat hopelijk verlichting kan brengen in de lastige problematiek van huisvesting van arbeidsmigranten.

In de aanloop naar de verkiezingen is een en andermaal gebleken dat de gemeente geen idee heeft hoeveel arbeidsmigranten (ordegrootte 5.000) er in Venray verblijven, waar deze zich bevinden en wat de kwaliteit is van hun huisvesting. Dat is onacceptabel.
De VVD is dan ook blij met dit initiatief. Het is goed dat het nieuwe college doorpakt op dit onderwerp. De urgentie is voor de VVD zo groot dat wij dan ook tegen de 2 moties hebben gestemd die realisatie alleen maar zouden vertragen.

Standpunten Raadsvergadering 18 september 2018

Deel dit bericht:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *