fbpx

Huisartsenpost Venray weg?

Doctor Concept

Onderstaande vragen hebben wij vandaag aan het college gesteld.


Betreft: sluiten huisartsenpost Venray


Beschouwing

Cohesie is een organisatie van, voor en door huisartsen. Binnen dit samenwerkingsverband bundelen alle huisartsen in Noord-Limburg hun kennis en krachten voor een sterke eerstelijns zorg die de individuele praktijken overstijgt. De praktische uitvoering hiervan wordt verzorgd door een aantal werkmaatschappijen die vallen onder de coöperatie.

Onlangs is bij Cohesie het plan ontstaan om de huisartsenpost in Venray te sluiten. Voor acute zorg moet dan voortaan uitgeweken worden naar Venlo. Sluiting van de Venrayse huisartsenpost zorgt ervoor dat er minder belasting is voor alle Noord-Limburgse huisartsen. Deze tijd zouden ze dan in andere zaken kunnen investeren.

Opvatting VVD-Venray 

VVD Venray is van mening dat deze zorgvoorziening in Venray een essentiële is en dat het college alles in het werk moet stellen om te voorkomen dat deze zomaar verdwijnt uit de gemeente.

Vragen aan het college:

  1. Is het college op de hoogte van het plan van Cohesie om de huisartsenpost Venray te sluiten?
  2. Wat vindt het college van dit plan?
  3. Wat heeft het college in deze kwestie tot op heden ondernomen?
  4. Wat is het college van plan te ondernemen in deze kwestie?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email