Evaluatie nieuw parkeerbeleid

Kennisnemen van evaluatie, knelpunten oplossen, budgetoverschrijdingen terug naar Raad.
Grosso modo waarderen bewoners, ondernemers en bezoekers het nieuwe parkeerregime. Maar niet overal: de bewoners van de omgeving Kruisstraat en de Wilhelminastraat ondervinden extra hinder. In de omgeving van de Kruisstraat speelt vooral de aanloop naar de coffeeshops en de klaarblijkelijk daarbij behorende “verloedering” van de openbare ruimte. Bewoners en ondernemers maken gebruik van het spreekrecht om daar nadrukkelijk aandacht voor te vragen.
De VVD hecht er grote waarde aan dat in overleg met betrokkenen de resterende knelpunten voortvarend worden aangepakt.

Standpunten Raadsvergadering 19 december 2017

Deel dit bericht:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *