fbpx

Afscheid Trinus Dijkstra

Trinus Dijkstra neemt afscheid van de actieve politiek in Venray.

Leden en introducées zijn van harte welkom voor een hapje en een drankje op woensdag 11 juli 2018 – aanvang 19.30 uur in Proeflokaal Goesting, Henseniusplein 13, Venray.

Trinus deed voor de eerste keer mee aan de gemeenteraadsverkiezingen in 2010. Hij stond toen op de 3e plaats. Hij kwam net niet in de raad maar werd een zeer actief en betrokken steunfractielid.
In 2014 was hij te vinden als 10e kandidaat op de VVD lijst. Ook in de periode tot 2018 was hij een trouw lid van de steunfractie en ter ondersteuning van de raadsleden in bijna alle raadsvergaderingen aanwezig op de publieke tribune.

Wij willen Trinus graag bedanken voor zijn jarenlange bijdrage aan het VVD gebeuren in Venray en hopen dat veel leden woensdag gebruik maken van de gelegenheid hem persoonlijk de hand te komen schudden.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email